-
Aoun Dates Khodari 500gAoun Dates Khodari 500
- Regular price
- $2.14
- Regular price
-
- Sale price
- $2.14
- Unit price
- per
-
-
Aoun Mashed Dates 750gAoun Mashed Dates 750g
- Regular price
- $1.65
- Regular price
-
- Sale price
- $1.65
- Unit price
- per
-
Aoun Whole Dates Seedless 500gAoun Whole Dates Seedless 500g
- Regular price
- $1.86
- Regular price
-
- Sale price
- $1.86
- Unit price
- per
-
-
Aoun Decorticated Pistachio 500g
- Regular price
- $12.65
- Regular price
-
- Sale price
- $12.65
- Unit price
- per
-
-
-
-
-
Aoun Semolina Coarse, Smid Flour, 900gAoun Semolina Coarse, Smid Flour, 900g طحين سميد
- Regular price
- $1.15
- Regular price
-
- Sale price
- $1.15
- Unit price
- per
-
Aoun Semolina Fine Flour, Ferkha, 900gAoun Semolina Fine Flour, Ferkha 900g طحين فرخة
- Regular price
- $1.15
- Regular price
-
- Sale price
- $1.15
- Unit price
- per
-
Aoun White Fine Powder Sugar 500gAoun White Fine Powder Sugar 500g
- Regular price
- $0.70
- Regular price
-
- Sale price
- $0.70
- Unit price
- per
-
-
-
-
Mechaalany Blossom Water 50clIt is suitable for use in puddings, fruit salads, vegetable salads, bread, pastries. Add this blossom water to orange juice or water for a refreshing drink.
- Regular price
- $1.80
- Regular price
-
- Sale price
- $1.80
- Unit price
- per
-
Mechaalany Rose Water 50clRose water can be used to round off more intensely savoury spices like saffron, and provide a high note to more mellow flavours.
- Regular price
- $1.80
- Regular price
-
- Sale price
- $1.80
- Unit price
- per
-
Aoun All Purpose Flour 900gAoun All Purpose Flour 900g
- Regular price
- $0.88
- Regular price
-
- Sale price
- $0.88
- Unit price
- per
-
Aoun Cake White Flour 900gAoun Cake White Flour 900g
- Regular price
- $0.88
- Regular price
-
- Sale price
- $0.88
- Unit price
- per
-
Aoun Dry Yeast 50gDry Yeast is used to rise dough for baking bread, rolls, a few types of cake, and for any type of risen bread. When using Active Dry Yeast, it is important to activate or proof the yeast prior to its use.
- Regular price
- $0.44
- Regular price
-
- Sale price
- $0.44
- Unit price
- per